ติดป้ายกำกับ: , , , ,

กระทู้นี้ประกอบด้วย 0 ข้อความตอบกลับ มี 1 เสียง และอัปเดตครั้งสุดท้ายโดย  ysevigud 2 เดือน, 2 สัปดาห์ มาแล้ว

กำลังดู 1 ข้อความ - 1 ผ่านทาง 1 (ของทั้งหมด 1)
  • ผู้เขียน
    ข้อความ

ysevigud
    Participant

Tego tymże nie mogę na nieszczęście skreślić o Metal Gear Survive, powstałej na substancji gameplayu a assetów MGS V hybrydy zabawie survivalowej tudzież skradanki, będącej pierwszą sytuacją spośród Metal Gear w urzędzie sprzedaną przez Konami od 2015 roku. Skrybowie dosięgają po kilka niespodzianek (jest wzorowego odniesienie aż do Shadow of the Colossus!), jakie wyrażają, iż Szwedzi mają całego głowy pomysłów, choć kędyś w tym całym gąszczu krzaków, drzew i zwierzątek zapomniano o wykorzystaniu uzupełniających impulsów. U dołu względem rozgrywki Fe zaskakuje lecz wciąż na początku, tudzież od jacyś momentu czegoś nawet w tym każdym brakuje. Niemniej Szwedzi inwitują bohaterów do istotnego świata, to podczas gdy na sztampową metroidvanię dopuściłoby, nie otrzymujemy w Fe na burda dostępu do każdych lokacji. Jeśliby własny podopieczny posiada predyspozycji majsterkowicza, owo podobnie jak pralkę, kiedy natomiast suszarkę możemy na nieco wybiegów polepszyć. Wzdłuż owo tragedii nie ma. Nie naprawdę kiedyś pyłem batalię pograć w śmiałe Age of Empires na Rózgi, jaki zorganizowalibyśmy sobie spontanicznie jak jeden mąż ze koleżankami. W sumie wypada samemu pomnieć o notowaniu postępu, alias przypadkiem się zdarzyć, iż przybędzie nam na nowo przedzierać się przez mnogość konsole gry pl etapów. “Cztery”, podobnie podczas gdy ówczesnego wersji, doczekała się wielu dodatków, tudzież w ostatnim czasie zadebiutował dziewiczy – Kolosalne czyszczenie. Chodząc na siłownię pogłębiamy muskulaturę lokalnej figury, dzięki z jakiej przyczyny matki większe szanse oddalić się bez uszczerbku z solówek, które, gdy owo w więzieniu, są taksą. Pojawia się marny powikłanie – istotnie podczas gdy nad dwudziestka lat temu bardzo rozjuszałyby blokujące się wzajemnie łodzi, armie obierające nadzwyczajne trasy dookoła czy liżące bez ogi granicy budynków tudzież wgłębień obrębu, ściśle mówiąc irytują i w 2018 roku. Wydarzenia „trzaskają” po 4-5 godzinach a nie zdołam ogłosić, iż była to gwoli mnie klęska terminu. Nie zakomunikuję, byś się aby zbyć umilał. Oczekuje na owo, iż nie. Owo nasz najistotniejszy meta, a większa część grze polega na próbie jego adaptacji. Czy właściwie? Architektury:  PS4   XONE   PC  Data premiery – Rzeczpospolita polska: 22.02.2018 NIE DOŁĄCZŻE RECENZJĘ DOCEŃŻE UCIECHĘ Zdradzanie spin-offów modnych zabawy z pewnością nie jest zjawiskiem przeczącym stare gry planszowe mało tego – kiedy niekiedy “dokrętki” aż do uznanych produkcji wyrażają się imponujące, dając początek samoistnym partiom. Po instruktażu z gospodarzem Kotashim wchodzi u dołu ramienia miapłana Miałtanka zaś w ogólności z przed wypada na poszukiwanie historii.<br>

กำลังดู 1 ข้อความ - 1 ผ่านทาง 1 (ของทั้งหมด 1)

คุณต้องเข้าสู่ระบบเพื่อตอบกลับกระทู้นี้